Aldatmak dizisi 44. bölüm kıyafet ve markaları


Uzun süredir birçok kişi tarafından yakından takip edilen Aldatmak dizisi, senaryosunun heyecan verici gidişatı nedeniyle reyting sonuçlarında da kendini gösteriyor. Binlerce kişinin sıkılmadan izlediği dizi, yeni olay akışıyla birlikte daha heyecanlı hale gelmiş durumda. Birçok kişi dizinin hikayesini takip etse de oyuncuların giydiği kıyafet ve markaları da merak ediliyor. Bu akşam yayınlanacak dizideki birçok oyuncunun giydiği kıyafet ve markası beğenilirken hangi markadan oldukları da araştırılmaya başlandı. Kişiler bu markalar üzerinden beğendikleri ürünü alabilmek için hangi markaların kullanıldığını merak ediyor. İşte Aldatmak dizisinde 44. bölümde giyilen kıyafetler ve markaları..

Aldatmak Dizisi 44. Bölüm Kıyafetleri

Aldatmak dizisi Yeşim’in giydiği kaban Ekol marka.

Aldatmak dizisinde İpek’in küpesi sofiaszoo;

Ozan’ın kombini ceket peoplebyfabrika;

Aldatmak dizisi 44. bölümün yayınlanmasıyla birlikte giyilen kıyafetler ve markaları araştırılarak sizlerle paylaşıma sunulacaktır.

Aldatmak Dizisi Konusu

Dizi, aile mahkemesi hakimi olan Güzide’nin hayatına odaklanıyor. Güzide, adaleti ve dürüstlüğü temsil eden bir hakim olarak pek çok evliliği kurtarmış ve çocukların hak ettikleri sevgi ve şefkati görmelerini sağlamıştır. Kendisi, ailesiyle mutlu bir hayat sürdüğünü düşünmektedir. Ancak bir gün tesadüfen keşfettiği bir gerçek, onun hayatını kökten değiştirecektir. Güzide, ailesinin aslında sandığı gibi sağlam olmadığını ve gerçeklerle yüzleşmek zorunda olduğunu anlar. Bu noktadan sonra, ailenin temelleri sarsılacak ve Güzide, kendi hayatının en büyük davalardan biriyle karşı karşıya kalacaktır.

 

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 9 Ortalama: 5]

Comments are disabled.