Geely Familia nasıl otomobil? Kullanıcı yorumları ve yakıt tüketimi


Geely Familia, Çin merkezli otomobil üreticisi tarafından üretilen bir otomobil modelidir. Bu model ülkemizde çok az sayıda bulunurken düşük fiyatlı olması ve performansının iyi olması birçok kişinin dikkatini çekiyor. Otomobil genel anlamda özellik ve yüksek modelli olması beğenilirken malzeme kalitesi konusunda ise pek beğenilmemekte. Otomobili inceleyen ve almak isteyen birçok kişi aracın kullanıcı yorumlarını ve performans verilerini merak ediyor. İşte Geely Familia modelinin teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları..

Geely Familia Teknik Özellikler ve Yakıt Tüketimi 

Versiyon Adı: COMFORT

Motor Tipi: Benzin

Vites Tipi: Manuel

Kasa Tipi: Sedan

Motor Hacmi: 1.5

Segment: C Segmenti

Güç: 69 Kw

Tork: 128

Çekiş: Önden Çekiş

Ağırlık    1158 Kg

Son Sürat: 160 km/s

0-100 hızlanma değeri: 18 sn

Karma Yakıt Tüketimi: 6.8 lt / 100km

Geely Familia Kullanıcı Yorumları

farklı ilden alır, ustasına gösterirsiniz. bakımları düzgün yapılırsa yolda bırakmaz bu araba. tek sıkıntısı su kabının kontrol edilmesi. biraz kalitesiz plastik patlama yapabiliyor. buji bakımları ve kayış bakımları önemli bu araçların. bu araçlar piston başı 2 bujili. triger kayışı normal arabaya göre ömrü 2 kat kısa, bujilerin de 2 kat uzun. bujiler orjinal NGK kullanıyor çoğu. çakması çok bu bujilerin dikkatlı olmak lazım. Genel anlamda iyi bir otomobil fakat temiz bir otomobil bulmak gerekiyor.

Geely Familia Alınır mı?

Geely markası ülkemizde Echo, Emgrand, Familia, FC modellerini satışa sunmuştu. Ülkemizde başarılı satışlar yapamayan markanın günümüzde de ikinci eldeki modelleri duruyor. Familia modelinin de çok fazla bulunamaması ve piyasasının olmaması aracın satılabilirliğini çok düşük tutuyor. Fakat aynı fiyatlardaki araçlara bakıldığında çok düşük modeller alınabiliyor. Bu nedenle birçok kişi aracı almayı düşünebiliyor. Fakat aracı satma işlemi zor olduğundan kişiler araçtan uzak duruyor. Aracın alınıp alınamayacağı kişisel ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle iyi bir araştırma yaparak ve inceleme yorumlarını okuyarak kararınızı verebilirsiniz.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 14 Ortalama: 5]

Comments are disabled.