Islak kuru şarjlı süpürgeye ihtiyacı olanlar kaçırmasın! Bim 31 Mayıs aktüel kataloğu

Yaza Hazır Olun! BİM'de İndirimli Güneş Kremleri Raflarda

Yaza Hazır Olun! BİM'de İndirimli Güneş Kremleri Raflarda


Bim marketler yeni haftanın aktüel ürünler kataloğunu duyurdu. 31 Mayıs 2024 tarihinde başlayacak olan aktüel ürünler kataloğunda yok yok! Uygun fiyatlarla elektrikli ev eşyaları, çeyiz eşyaları almak isteyenler en yakın Bim markete koşacak. Özellikle mini elektrikli mutfak eşyalarında ve ev eşyalarında Bim indirimli ürünler sizleri bekliyor. İşte Bim 31 Mayıs 2024 aktüel kataloğunun detayları…

Fakir ıslak kuru şarjlı süpürge özellikleri

Bim marketler her hafta duyurduğu aktüel ürünler kataloğuna bugün bir yenisi daha eklendi. 31 Mayıs 2024 tarihinde başlayacak olan aktüel ürünler kataloğunda ne ararsanız var. Özellikle elektrikli ev ve mutfak eşyaları sizleri bekleyen ürünler arasında.

Birçok ev hanımının hayatını kurtaran Fakir ıslak kuru şarjlı süpürge de Bim marketlerde 31 Mayıs 2024 tarihinden itibaren satışta. “Yıkar, süpürür ve tüm yüzeyleri pırıl pırıl yapar” sloganıyla satışa çıkartılan fakir süpürgenin özellikleri ise saymakla bitmeyecek cinsten. Kontrollü su püskürtme özelliği olan bu cihazın kendi kendine temizleme özelliği de mevcut. 2’si 1 arada temizlik fırçası sayesinde her kiri kolaylıkla temizleme özelliğine sahip. 600 ml su haznesi kapasitesine ek olarak, 400 ml kirli su haznesi de mevcut.

Fakir ıslak kuru şarjlı süpürge kullanıcı yorumları

Bayıldım. Çok işimi kolaylaştırdı. Su bırakmadan her yer pırıl oldu. Teşekkürler Fakir beni hiç yanıltmadın.

Hayatımı kolaylaştırdı. Mutfağımı 2 dakika da temizliyorum. Biraz ağır sadece ama çok kullanışlı bir ürün tavsiye ederim. Halıda gitmiyor zeminde çok iş görüyor. İz bırakmıyor suyla silmeme rağmen.

Kesinlikle efsane bir ürün daha önce alsaydım dediğim bir ürün zamandan tasarruf aynı zaman da hijyenin tam kendisi.

Kesinlikle alınması gereken bir ürün, alın aldırın. Kullanımı çok pratik ve keyifli. Ben deterjan olarak minik robot süpürge deterjanı aldım. Arap sabunu kokulu daha uygun fiyatlı ve ev mis gibi sabun kokuyor.

Tek kelimeyle muhteşem.. Herkesin evinde olması gereken ürün ne desem fakir derim… Kova derdim yok toz kaldı derdim yok. Ellerimle bu kadar iyi temizleyemem..

Çok beğendim. Sadece denemek için ve küçük bir alanda kullandım. Ona rağmen çıkan kir ve toz bu ev ne pismiş dedirtti.

Ürünü çok beğendim hiç yorulmadan bütün evi sildim. Zaten itme gerektirmiyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Zaten süpürme için değil sadece silme için aldım. Beklentimi tamamen karşılıyor. Evi diğer süpürgeyle süpürüyorum. Halıları kaldırıp her tarafı siliyorum. Banyo dahil.

Muh- te-şem……. Kesinlikle alın. Evet biraz fiyatlı bir ürün ama hayatınıza kattığı kolaylık buna değer. Her kadının hayatını kolaylaştırıcı bir alet . Evet bir tık daha hafif olabilirmiş ama büyük bir sıkıntı değil. Çünkü evi o kadar kısa zamanda hem süpürüp hem de siliyor ki göz açıp kapayıncaya kadar. En güzeli kendi bezini kendi temizliyor olması. Alın alın alın…..

Hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını anlatamam. Suyu sık sık bitmesine veya kirli haznesi sık dolmasına rağmen çok seviyorum. Evde toz kalmadı her gün 5 dk alıveriyorum her yeri müthiş oluyor.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 13 Ortalama: 5]

Comments are disabled.