Kochler 6 L Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kochler Airfryer İyi Mi?


Son zamanların en çok satılan cihazlarından bir tanesi olan airfryer’ın adı çok duyulmamış üreticisi olan Kochler’in 6 litre kapasitesi airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kochler airfryer iyi mi, nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız.

Ev kadınlarının en çok sevdiği ürünlerden bir tanesi airfryer olmaya başladı. Çünkü pek çok yemeği hiçbir zahmet çekmeden kısa sürede pişirmeye olanak sağlıyor. Bu konuda piyasada çok farklı airfryer markaları mevcut. Bunlardan bazıları tanınım iken bazıları ise adını çok fazla duyurmamıştır. Bunlardan bir tanesi de genelde Şok marketlerde satılan Kochler marka airfryer cihazlarıdır. Uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile ev kadınlarının kolay ulaşabilmesine olanak sağlamaktadır.

Kochler 6 L Airfryer İyi Mi?

Ön tarafının camlı olması pişirme esnasında takip edilme işini kolaylaştırıyor. 6 litrelik pişirme haznesi ile dört kişilik bir ailenin tüm ihtiyacını rahatlıkla görüyor. 80-200° arasında sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Ayrıca 60 dakikaya kadar zaman ayarı var. Pişirme sırasında kullanılan tüm hazne ve sepetleri yapışmaz, çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliktedir. 1700 W gücü ile oldukça etkili bir ısıtma performansı sergiler. 8 pişirme programı sayesinde tek dokunuşla istediğiniz yiyeceği pişirebilirsiniz. Ayrıca dijital LCD ekranı bulunuyor. Otomatik kapanma gibi güvenlik özellikleri mevcuttur. 

Kochler 6 L Airfryer Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım kızartma türü yemekleri çok fazla seviyorlar. Bende bu yüzden airfryer almak istiyordum. Ancak asgari ücret ile geçindiğimiz için öyle çok fazla verecek param yoktu. Şok markete uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Kochler 6 litre hacimli yağsız fritöz yani airfryer aldım. Gerçekten mutfaktaki en büyük yardımcım olmaya başladı. Patatesleri atıyorum ve sanki bol yağda tava içerisinde kızartmış gibi çıtır çıtır bir şekilde veriyor. Arada sırada tavuk kanat, patates kumpir gibi yiyecekleri de pişiriyorum. Pirinç pilavını ise muhteşem bir şekilde tane tane pişirdi. Bir kaç defa kek denedim altını üstünü eşit biçimde pişirdi. 4 kişilik bir aileye yetecek kadar kızartma pişirme sağlıyor.

Kochler 6 L Airfryer Alınır Mı?

Airfryer cihazları oldukça pahalı ürünler. Durum böyle olunca bizim gibi dar gelirli insanlar öyle kolay ulaşamıyorlar. Ancak Şok markette satılan Kochler markası hem ucuz hem de çok özellikli. Mutfakta çok şık duruyor. Eğer kafanızda nasıl diye bir soru işareti varsa muhakkak tavsiye ederim. Fiyat olarak en çok şeyi sunuyor. Komşularım şık ve teknolojik duruşu nedeniyle çok beğeniyorlar. Hatta benden görüp alanlar bile oldu. Kesinlikle gözünüz kapalı bir şekilde alabilirsiniz.

Kaynak: detaybilgi

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Comments are disabled.