Xiaomi Redmi 12c nasıl telefon, alınır mı? Kullanıcı yorumları ve özellikleri


Xiaomi’nin Redmi serisi fiyat performans cep telefonları üreterek birçok kullanıcıya hitap ederek bu konuda iyi bir başarıya ulaşmış durumda. Uygun fiyatlı olarak çıkartılan Redmi 12c’de piyasada satılan yüksek özellikte ve düşük fiyatlı telefonlar arasında yer alıyor. Birçok markette de satışa sunulan ürünün özellikleri, kullanıcı yorumları gibi detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bu değerlendirmelere göre telefonu alıp almayacağına karar verecek kişiler telefonu inceliyor. İşte Xiaomi Redmi 12c cep telefonunun kullanıcı yorumları ve özellikleri..

 

Xiaomi Redmi 12c Özellikleri

İşlemci Hızı: 2 GHz

İşlemci Türü: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm)

İşlemci Sayısı: 8 Çekirdek

Ram Kapasitesi: 4 GB

Ekran Boyutu: 6,71 inch

Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz

Çift Hat: Var

Ön Kamera Sayısı: 1

Kamera Çözünürlük: 50 MP

Digital Zoom: Var

Ön Kamera Çözünürlüğü: 5 MP

Dahili Hafıza: 128 GB

Pil Gücü: 5000 mAh

NFC: Yok

Xiaomi Redmi 12c Kullanıcı Yorumları

M.Z.: Bu fiyata daha iyi olamazdı, anneme hediye aldım herkes mutlu, type c şarj olmaması üzücü, onun dışında güzel.

K.S.: Bir telefon da olması gereken bütün özelliklere sahıp en azından benim için yeterli Bi telefona servet ödemelerini anlayamıyorum teşekkür ederim

O.S.: Micro usb giriş sorun olurmu diye düşündüm hiçte olmadı hızlı şarj olmayıversin iphone 8 den daha hızlı şarj oluyor beklentimin üzerinde bir cihaz COD oynarken kasma ısınma yapmıyor iphone 8 le 3 oyunda batarya alev alev şarj orta grafikte 5 oyunda yarılanmadı bile.

Xiaomi Redmi 12c Alınır mı?

Cep telefonu konusunda birçok kişinin ihtiyaçları farklı olabiliyor. Bu noktada kişilerin ihtiyaçlarını doğru belirleyebilmesi ve buna göre tercih yapması oldukça önemli. Seçim yaparken fiyat konusunda da kişilerin farklı bütçeleri olabiliyor. Xiaomi markasının modeli olan Redmi 12c, ülkemizde birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılıyor. Aralık 2023 itibariyle 5 bin TL civarında olan cihaz; arama, oyun, sosyal medya, kamera özelliklerine önem verenler tarafından alınabilir. İşlemcisi zayıf kalan ürün yine de uzun seneler kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 14 Ortalama: 5]

Comments are disabled.