3 Farklı Seçenekle Kapadokya Turu Yapma Olanağı!

kapadokya turu

kapadokya turu


Kapadokya turu, hepimizin mutlaka gitmek isteyeceği bir tur değil mi? Kapadokya balon turu yapmak hep aklımızdan geçmiştir hiç kuşkusuz.

Bu tarihi ve doğal güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan Kapadokya tur çok revaçta. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Değişik konaklama imkanları doğal yapılı mağaralar içerisinde gerçekleşiyor.

Buna da bakın👇

2024 Karadeniz Turu Fiyatları ve Güncel Tur Özellikleri (detaybilgi.com)

Kapadokya Balon Turu Fiyatları

Kapadokya Balon Turu FiyatlarıKapadokya balon turu fiyatları herkesin yakından ilgilendiği bir meseledir. Masalsı bir an yaşamanın en bilindik yolu olan bu tur, romantik bir gezintiyi beraberinde getiriyor.

Belirli zaman aralıklarında gerçekleşen bu tura dahil olabilmek için bütçe olarak hatrı sayılır bir ödeme yapmak gerekiyor.

2024 Kapadokya balon turu fiyatları Temmuz – Ekim sonu 2024 ayı için kişi başı tutarı 180–260-euro civarındadır.

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatlarında güncel durumu analiz ettiğimizde Atv Turunun güzel rakamlara sunulduğunu görüyoruz.

Farklı bir aktiviteye dahil olmak isteyenler için Kapadokya’ya gelmişken heyecan dolu bir tur imkanı bekliyor; atv turu!

Kapadokya Atv Turu ve fiyatları, bir saatlik ücreti 900 TL iken iki saatlik binildiğinde ise 1200tldir. Kapadokya atv turu fiyatları 2024 yılında dönemsel olarak değişebilmekte olan bir durumdur.

Tur Firmalarına Göre Kapadokya Tur Fiyatları

Tur Firmalarına Göre Kapadokya Tur Fiyatları

ETS Tur Kapadokya Turu

Ets Kapadokya turdan yararlanarak bu doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler için temmuz ayı içerisinde iki kişilik bir program yaptığımızda Kapadokya Hill Hotel & Spa konaklaması şeklinde 14.100 tl civarında bir meblağ ön palana çıkıyor. Bu tura dahil olunduğunda Oda Kahvaltı, Jakuzili Odalar, Şömineli Odalar Havuzlu Odalar ve Ücretsiz Odaya Kahvaltı (Balayı Çiftlerine Özel) şeklinde detaylar ön plana çıkıyor. Kapadokya turu ETS firma seçeneklerinden yararlanmak da gayet kolay, dilerseniz firmayı arayıp bilgi edinebilirsiniz.

ETS tur Kapadokya’nın en çok tercih edilen profesyonel turlarının başını çekiyor. Yılın farklı zamanlarında kesintisiz bir tur olarak sürdürülüyor.

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu

İzmir Çıkışlı Kapadokya Tur / Perşembe Akşamı Hareket 2 Gece Otel Konaklaması olacak biçimde yarım pansiyon olarak 10.060,00 ₺ şeklindedir. Bu fiyatlar 2 Yetişkin  için oluşturulmuşmuş bir tekliftir.

Kapadokya tur İzmir çıkışlı olacak şekilde uygun fiyatlar ile bu şekilde ön plana çıkıyor. Güzle zaman geçirmek isteyen çiftler için kaçırılmayacak fiyata sahip.

Uçaklı Kapadokya Turu

Uçaklı Kapadokya tur AJet firması düşünülerek oluştuğunda ve 2 gece Otel Konaklamalı ve İstanbul çıkışlı olacak biçimde teklife sunulmuştur. 2 Gece 3 Gün boyunca keyif dolu anlar geçirmek isteyenler için uçak ayrıcalığı ile cebinizden 7 000 tl çıkarmanız gerekiyor.

Ankara çıkışlı Kapadokya turu

Ankara Çıkışlı Kapadokya turda; Ihlara Vadisi ve Hacı Bektaş Turu olmak üzere 1 gece otelde konaklama ayrıcalığı ile Kahvaltı ve Akşam Yemeği dahil bir biçimde 2790 TL olarak ön plana çıkıyor.

Buna da bakın👇

Kurumuş Pimapen Bantları Nasıl Temizlenir (detaybilgi.com)

Ankara çıkışlı Kapadokya turu uygun olanakları ile düşünülebilecek bir seçenek oluşturuyor. Yolculuk otobüs ile düşünüldüğünde bu şekilde bir teklif ortaya çıkıyor. Kapadokya turu Ankara çıkışlı olarak düşünenler bunu kendi araçlarının dışında elbetteki gibi yapabilir.

Bunun yanı sıra otobüs turları ya da uçak üzerinden yapabilmek mümkündür.

Jolly Tur Kapadokya

Bölge buluşmalı bir Kapadokya Turu düşünenler için sadece 1 Gece Otel Konaklamalı olan ve kendi araçlarınızı kullanarak 2500 TL olarak güzel bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Otobüs ya da uçak yerine kendi araçlarını kullanmak isteyenler için bu seçenekte devreye alınabilmektedir.

Atv turu Kapadokya da çok popüler bir aktivite seçeneği oluşturuyor. Yerli turistlerin pek ilgisini çekmiyor olsa da yabancı turistlerden yoğun ilgi buluyor.

Çok heyecanlı bir deneyim sunduğundan ötürü bir çok kişi tarafından tercih ediliyor Özellikle kullanım esnasında bir video ya da resim karesi alabilmek adına bölgenin popüler aktiviteleri olarak yerini almaya devam ediyor.

Daha fazlası; Google

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Comments are disabled.