Kanser Tedavisinde Akıllı İlaç Kullananlar Yorumları

akilli-ilac-kullananlar-yorumlari

akilli-ilac-kullananlar-yorumlari


Akıllı ilaçlar, kanser tedavisinde kullanılan oldukça etkili ilaç türlerinden biridir. Kanser hücresinin genetik yapısını baz alır.

Kanser tedavisini etkili hale getirir. Bazı kanser türleri için bağışıklık sistemine etki etmeden kanser hücresini direk hedef alır.

BUNA DA BAKIN!
Bentonit Kil Kullananlar Yorumları (detaybilgi.com)

Akıllı ilaç kullananlar yorumları merak edilir. Akciğer kanserinin tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Zorlayıcı bir dönem olarak  kanser tedavi sürecinin daha zahmetsiz tamamlanmasına imkan sağlar.

Kanser türlerinde etkili sonuç verir. Akıllı ilaç yan etkileri ise çok azdır. Tedaviye etkisi olan akıllı ilaç ile bölünen hücreler üzerinde istenilen etki oluşturmak mümkündür.

Akıllı ilaçlar hangi zamanda ve akıllı ilaç hangi evrede kullanılır gibi pek soru gündeme gelir. Akıllı ilaçlar kanser hücrelerinin sürekli bölünmesini durdurabilen bir tedavi yöntemidir.

Hedefe yönelik tedavi uygulamalarında her evrede doktor kontrolünde tercih edilir.

Kanser tedavisinde akıllı ilaç kullanımı, kanser hücresini baz alır. Kanser hücresinin belli özellikleri neticesinde kullanıma karar verilir ve hedefe yönelik tedavi başlar.

Akciğer kanseri başta olmak üzere bazı kanser türlerinde, kullanılır. Kanserde akıllı ilaç, kanser hücresinin büyümesini engeller.

Akıllı ilaçların yan etkileri çok daha azdır.  Diğer tedavi yöntemlerinden daha etkilidir. Kanser tedavisinde hedefe yönelik ilaçlara örnek bir tedavi yöntemidir.

Akıllı İlaç Kullananlar Yorumları

akilli-ilac-kullananlar-yorumlari
akilli-ilac-kullananlar-yorumlari

İşte bazı yorumları aşağıda sizler için derledik.

  • “Güzel annemin kanser hastalığının tekrar etmesi sebebiyle bugün üçüncü kez aldığı ilaç. İnternetten araştırmalarım sonucu çok iyi ve pozitif yorumlar duyduğum ilaç aynı zamanda.
  • “Lenf kanserimin tekrarlaması sonucunda aldığım ilaçtır. alış şekli olarak kemoterapiden bir farkı yok. Sadece ben iki gün üst üste 3 kür şeklinde ve 3 hafta arayla aldım. Kanserin türüne göre ilaç içeriği değişiyor anladığım kadarıyla”.
  • “Yan etki olarak mide bulantısı, kızarıklık ve yaklaşık 2 haftaya yakın halsizlik yaptı her seferinde”.
  • “Burada yazanın üstüne kök hücre tedavisi oldum ve 16 kür daha akıllı ilaç tedavisi aldım. Tedavinin sonunda bacaklarımda sinirlerim hasar gördü o yüzden yürümekte çok zorlandım ayağım yerden zorla kalkıyordu aynı zamanda his kaybı da çok vardı.
  • “Bacaklarımın ve elimin düzelmesi tedavi bittikten yaklaşık 6 ay sonra oldu.”
  • “Kemoterapi gibi gelmiyor insana daha kolay bir süreç gibi ama uzun vadede daha can sıkıcı yan etkileri oluyor”.
Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 22 Ortalama: 5]

Comments are disabled.