Arnica Blender Seti kullanıcı yorumları, nasıl, alınır mı?


BİM’de yakın zamanda satışa sunulacak Arnica blender seti birçok kişinin ilgisini çekmeye başladı. Zincir marketler tarafından haftalık olarak sunulan indirimlerde yer alan mutfak ürünleri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için fırsat sunuyor. Vatandaşlar satışa çıkan ürünler hakkında bilgi alabilmek için internet üzerinden araştırma yapıyor. Arnica blender setinin de kullanıcı yorumları ve özellikleri birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Arnica markasının ürünü olan blender seti orta seviye bir kalite ürünü olarak gösterilirken birçok kişinin evinde kullandığı ürün olarak biliniyor. 17 Kasım’da BİM’de satışa çıkartılacak ürünün özellikleri ve kullanıcı yorumları ise şu şekilde;

Arnica Blender Seti Özelikleri

Turbo Fonksiyonu: Var

Bıçak Özelliği: Çelik

Gövde Malzemesi: Plastik

Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml

Hız Kademe Sayısı: 2

Blender Tipi: Çoklu Set

Fonksiyonlar: Öğütme

Güç (W): 1200 W

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1,1 lt

Sessiz Çalışma: Var

Arnica Blender Seti Kullanıcı Yorumları

Ö.Ç.: Önceki blenderım da çok iyiydi 15 yıl kullandım , fakat önceki çok parçalı teferruatlıydı ve hem çok yer kaplıyor hem de kullanmadığım parçalar vardı. Bu blender ile de tüm ihtiyaçlarımı görüyorum , gayet şık ve ergonomik bir ürün. Düşünenlere tavsiye ederim.

M.E.: İyi ki almışım. 1 senedir her parçasını oldukça sık kullanıyorum. Özellikle kek yaparken yumurtayı çok uzun çırpıyorum. Asla ısınma, durma, garip ses yapmıyor. Blender ve ayrı kesme robotun keskinliği çok iyi, mikser performansı üst düzey. Ben farklı bir marka alacaktım, 2 katından bile biraz fazlaydı fiyatı, sonra eşim bunu indirimden almış. İyi ki almış. Herkese tavsiye ediyorum.

M.Ü.: Özellikle ses desibeli çok önemli bizim için ondan önce s.nbo almıştım çok berbattı bu cihaz vasat diyebilirim ses öncekine göre daha sessiz. Blender cihaza takılan aparat yeri gayet güzel sistem iyi kilitliyor sağlam olmuş ama çırpma kabı ve huni biçimindeki sıvı kabı biraz küçük zaten ebatları özelliklerinde yazıyor. Şimdilik iyi ileride nolur bilmiyorum.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 7 Ortalama: 5]

Comments are disabled.