Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge kullanıcı yorumları, nasıl, alınır mı?


Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge yeni yayınlanan BİM kataloğunda yerini aldı. Birçok kişi tarafından beğenilen ve kullanılan şarjlı dikey süpürge fiyat performans olarak oldukça dikkat çekiyor. 24 Kasım’da BİM’de satışa sunulacak olan ürün diğer satıcılara göre oldukça uygun fiyata verilecek. 5 yıl garantili ürünün kullanıcı yorumları ve özellikleri merak ediliyor.

BİM’in aktüel kataloglarını inceleyen vatandaşlar Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge’nin özelliklerini alınıp alınmayacağını merak ediyor. Dikey süpürgeyi beğenen kişiler sınırlı sayıda gelecek olan ürün için bekleyişe başladı. İşte Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge’nin teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları;

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Teknik Özellikleri

  • Güç (Watt): 500-1500 Watt
  • Garanti Süresi: 4 Yıl
  • Ses Seviyesi: 31 Dba – 40 Dba
  • Özellik: Şarjlı
  • Garanti Tipi: Resmi Distribütör Garantili
  • Kablo Uzunluğu: 2-5 m
  • Hazne Kapasitesi: 500-1000 L
  • Şarjlı Kullanım Süresi: 30 – 60 dk

 

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Alınır mı?

Kablosuz dikey süpürge arayıcıları için oldukça kaliteli bir ürün olan Heifer Quiclean, birçok kişinin halihazırda evlerinde kullandığı ürün olarak biliniyor. Diğer markalara fazla para vermek istemeyen kişiler günlük ve kısa temizlik işleri için Heifer Quiclean dikey süpürgeyi tercih edebilir. Farklı temizlik uçlarıyla ve modlarıyla birlikte evlerde oldukça kullanışlı bir deneyim sunan dikey süpürge fiyatına göre alınabilir.

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Kullanıcı Yorumları

K.L.: İki haftadır kullanıyorum. harika bir ürün. şarjı 3 kata rahat yetiyor şimdilik. resmen elim ayağım oldu. kullanımıda oldukça rahat hafif bir süpürge. üreticiye teşekkür ederim.

Ö.Ö.: Gayet güzel çekiş gücü çok iyi çok beğendim tavsiye ederim ozelikle minik dostlarımızın yasadig evlerde sağ kol.

Z.N.D.: Dyson almanıza o kadar para vermenize hiç gerek yok çok güzel çekiyor önceden almıştım bunu da hediye aldım.

Z.D.: Bu ürünü 2021 senesinde bimde keşfettim 800 tl idi tereddütle aldım ancak o kadar memnunum ki maşallah 1 sene sonra kızkardeşime şindi de anneme aldım. Elimin altında çok kullanışlı bir makine alın aldırın.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Comments are disabled.