Şahane Hayatım Şebnem Kıyafetleri ve Markaları


Fox Tv ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanan Şahane Hayatım dizisinde Şebnem’in giydiği kıyafet ve elbiselerin marka, fiyatları detaybilgi.com adresinde yer alıyor. İlk bölümüyle yayınlanan dizide ki tüm elbise kıyafet markaları da detaybilgi.com adresinde yer ediniyor.

Şahane Hayatım Şebnem Kıyafetleri

Şebnem karakterinin giymiş olduğu cora takım markası: Dotti

Şebnem karakterinin giymiş olduğu gelinlik markası: Maison JU fiyatı ise 29.000,000₺

Şahane Hayatım Dizi Konusu

Derin uçurumların ve ayrıcalıklı insanların dünyasında başarılı, burslu, matematik şampiyonu bir genç kız… Etrafını sarmış ilgisizliğe, sevgisizliğe, hoyratlığa rağmen hayallerini ayakta tutmaya çalışıyor. Hayatın her hücresine işlemiş adaletsizlik ise onu çok büyük bir seçim yapmaya ve haydut olmaya zorluyor.

Genç Şebnem bu gidişata karşı durmayı bırakıp, rüzgarı arkasına almaya karar veriyor. Çünkü bazen bir kızın bir şeyler yapması lazım.

Gümüşçülerin gelini, cemiyetin kraliçesi Şebnem… Güzelliğiyle ve tarzıyla göz kamaştırıyor. İki çocuğu ve gözde kocasıyla şahane hayatının tadını çıkarıyor. Ve istediği evi aldırmak için kimsenin aklına gelmeyecek planlar yapıyor. Ancak bu tatlı gidişat, beklenmedik bir misafirle tehlikeli bir fırtınaya tutuluyor. Şebnem’in kimsenin bilmediği karanlık geçmişinden çıkıp gelen Niyazi, hayallere sığmayacak fedakarlıklarla kurduğu bu hayatı onun başına yıkmaya yemin etmiş.

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 10 Ortalama: 4.6]

Comments are disabled.