Simfer M3483 Midi Fırın Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri


Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Simfer’in M3483 mini fırını nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Simfer M3483 midi fırın kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Fırın bir evin en önemli mutfak eşyalarından bir tanesidir. Piyasada çok fazla fırın üreticisi marka bulunmaktadır. Bunlardan bazıları yerli bazıları ise ithal markalardır. Bu konuda ülkemizin yerli markalarından olan ve uzun yıllardır fırın konusunda en kaliteli ürünleri üreten Simfer’in M3483 midi fırın modeli uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. 

Simfer M3483 Midi Fırın Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: İçerisinde bir adet pişirme rafı bulunuyor. 34 litre hacmi bulunmaktadır. 4 fonksiyonlu bir fırındır. Sıcaklık ayarı, zamanlayıcı ve fan ayarı gibi özellikleri bulunmaktadır. Termostatlı ısı kontrolü sayesinde oldukça güvenlidir. 1 yuvarlak ve 1 kare emaye tepsi ile birlikte gelmektedir. Özel tasarımlı tek ızgarası sayesinde çeşitli yemekler pişirebilirsiniz. 2 yıl Simfer garantisi almak için diğer sebepler arasındadır. 

Simfer M3483 Midi Fırın Kullanıcı Yorumu

Köy evinde bir fırın ihtiyacım olduğu için araştırma yapıyordum. Asıl evimde zaten Simfer’in ankastre fırınını kullanıyorum. Bu sebeple A101 markete geldiğini gördüğüm Simfer M3483 midi fırını gördüm ve aldım. İç hacmi çok büyük sayılmaz ama benim gibi sadece karı koca yaşayanlar için gayet yeterli. Kısa sürede ısınıyor ve pişirmeye hazır oluyor. Fırında pişirmesi en zor yemeklerden olan keki yakmadan altını üstünü eşit bir şekilde pişiriyor. Fırında tavuk, köfte ve diğer yiyecekleri muhteşem sulu sulu için pişmiş bir şekilde yapıyor. Bazen hamur işleri yapıyorum ve çok başarılı. Ben fırınımdan çok memnunum. Simfer’in zaten kalitesini bilmeyen yok. Işıklı olması pişirme sırasında yemeklerin takip edilmesini kolaylaştırıyor. Tek ızgarasının temizlenmesi kolay. Ayrıca ben tepsi ve telini bulaşık makinesinde yıkıyorum. Elektrik tüketimi konusunda çok cimri. 

Simfer M3483 Midi Fırın

Simfer, fırın konusunda çok ileri bir marka. Fiyat performans ürünü olarak çok güzel cihazlar satıyor. Bu fırın A101 markete piyasa fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Aklınızda hiçbir şüphe kalmasın. Gayet kaliteli ve sağlam bir fırın. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

Yazıyı Değerlendirir misiniz?
[Toplam: 7 Ortalama: 5]

Comments are disabled.